Izdavam stan za kancelarii od 62m2 so dve parking mesta     Скопје, Дебар маало

350 eur/месец   (6 eur/m2)

62 m2 | 3 соби, изграден 2011 год. | Шифра #17029

Опис на имотот

Izdavam stan za kancelarii so povrsina od 62m2 i dve parking mesta..so kompletno namestena kujna..klimatiziran

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Izdavam stan za kancelarii od 62m2 so dve parking mesta
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на: Vo blizina na Broz kafe
 • Површина: 62 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2011
 • Кат: 4
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 227 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.10.2017 20:28

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад