АБЦ ДОМ     Скопје, Тафталиџе 1

1 eur/месец   (0 eur/m2)

93 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #12411

Опис на имотот

Sifra 12411- Se izdava kukja vo Taftalidze1, kaj Mlecen, individualna kukja, 73m2, so 2 spalni, i galerija, centralno parno, prazen, so dvor

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на:
 • Површина: 93 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 145 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.12.2017 12:53

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад