Се издава двособен стан во Центар      Скопје, Дебар маало

250 eur/месец   (4 eur/m2)

62 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #16988

Опис на имотот

Се издава двособен стан од62м2 во Центар Дебар маало со една поголема спална соба за 250 еур

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Се издава двособен стан во Центар
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на: Royal burger
 • Површина: 62 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 4
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 351 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.01.2018 12:20

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад