НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО     Скопје, Аеродром

83,000 eur   (892 eur/m2)

93 m2 | 4 соби, изграден 2014 год. | Шифра #16983

Опис на имотот

Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ.
Зградата е нова градба, вселена.
Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во посебен дел три спални соби и бања.Позициониран е на кат 7, има лифт во зградата.Светол стан, со градско парно.
Цената на станот е со паркинг место под самата зграда.
Цена: 83.000,00 евра
Информации 070-206-125

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на:
 • Површина: 93 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2014
 • Кат: 7 / 7
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 381 пат/и
 • Огласот е објавен на 27.12.2017 08:41

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад