Agencija Prostor     Маврово,

1 eur   (0 eur/m2)

1200 m2 |  | Шифра #15МП

Опис на имотот

Na padinite na Bistra vo preubavoto Mavrovsko Ezereo se prodava prekrasen plac 1200m2 na pat.Placot e idealen za hotel za koj ima markica so odobrenie za gradba za objekt 1200m2.Ima uredni dokumenti so IL.Shifra-15MP

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Маврово
  • Населба:
  • Во близина на: MAVROVO
  • Површина: 1200 m2
  • Огласот е виден 236 пат/и
  • Огласот е објавен на 13.02.2018 11:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад