Agencija Prostor     Скопје, Останато

10 eur   (1 eur/m2)

10 m2 |  соби, изграден 1980 год. | Шифра #SP1

Опис на имотот

Se prodavaat 8 delovni objekti za benzinski pumpi shirum MK so koeficient na izgradenost od 40%-90% so uredna sokumentacija i site potrebni dozvoli.Shifra SP1. Poveke informacii na tel.075/488-259

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Останато
 • Во близина на: skopje
 • Површина: 10 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 1980
 • Кат: Приземје / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 123 пат/и
 • Огласот е објавен на 22.08.2017 09:38

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад