*НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО*     Скопје, Аеродром

83,000 eur   (892 eur/m2)

93 m2 | 4 соби, изграден 2014 год. | Шифра #16949

Опис на имотот

Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на 7-ми / 7 кат
Цена 83000 евра
Информациина тел. 070 / 206 - 125

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: *НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО*
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на:
 • Површина: 93 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2014
 • Кат: 7 / 7
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 333 пат/и
 • Огласот е објавен на 28.12.2017 08:15

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад