Agencija Prostor     Маврово,

40 eur   (0 eur/m2)

1000 m2 |  | Шифра #5/1MJ

Опис на имотот

Se prodava plac vo Mavrovo 1000m2/40eu m2.Orientacija istok. Shifra 5/1MJ

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Маврово
  • Населба:
  • Во близина на: GALICHNIK
  • Површина: 1000 m2
  • Огласот е виден 212 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.02.2018 10:23

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад