Се продава плац/земјиште во нас. Драчево     Скопје, Драчево

13,000 eur   (50 eur/m2)

260 m2 |  | Шифра #16870

Опис на имотот

Се продава плац во населба Драчево, на одлична локација, со површина од 260 m2.
За подетални информации јавете се на 075337231.

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Се продава плац/земјиште во нас. Драчево
  • Град: Скопје
  • Населба: Драчево
  • Во близина на: ОУ Рајко Жинзифов
  • Површина: 260 m2
  • Огласот е виден 215 пат/и
  • Огласот е објавен на 10.09.2017 15:13

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад