Донбас      Скопје, Центар

250 eur/месец   (4 eur/m2)

62 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #16817

Опис на имотот

Се издава двособен стан од62м2 во Центар /Дебар маало со една поголема спална соба за 250 еур

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Донбас
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Министерството за одбрана
 • Површина: 62 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 362 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.01.2018 12:20

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад