Се продава дуќан во трговски центар     Кочани, Центар

41,000 eur   (1,025 eur/m2)

40 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #16809

Опис на имотот

Се продава дуќан во трговски центар блок А Кочани, спроти пицерија Аквариум. Дуќанот има санитарен чвор, магацин и гардероба. Може да се прегради по ваша желба.Може да се користи за повеќе намени

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Се продава дуќан во трговски центар
 • Град: Кочани
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 40 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 199 пат/и
 • Огласот е објавен на 31.07.2017 08:57

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад