Agencija Prostor     Маврово,

1 eur   (0 eur/m2)

377 m2 |  | Шифра #1ИС

Опис на имотот

Se prodava plac vo mavrovo 377m2 so markica.Shifra-1IS

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Маврово
  • Населба:
  • Во близина на: Ski centar
  • Површина: 377 m2
  • Огласот е виден 237 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.01.2018 15:31

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад