Agencija Prostor     Скопје, Шутка

20 eur   (0 eur/m2)

2700 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #44/1

Опис на имототSe prodava Plac vo Brazda 2700m2 zemjodelsko zemjiste,do pat.cena:20eu/m2.Shifra:44/1.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Земјоделско земјиште
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Шутка
 • Во близина на: OPSTINA SHUTO ORIZARI
 • Површина: 2700 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 238 пат/и
 • Огласот е објавен на 02.01.2018 19:23

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад