Agencija Prostor     Скопје, Нерези

250 eur   (1 eur/m2)

325 m2 |  | Шифра #35

Опис на имотот

Se prodava plac vo Nerezi od 325m2-250eu/m2,vo gradezen reon so struja,voda,kanalizacija i ima markica.Shifra:35

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Нерези
  • Во близина на: NEREZI
  • Површина: 325 m2
  • Огласот е виден 203 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.01.2018 20:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад