Се продава двособен стан во Центар     Скопје, Дебар маало

72,000 eur   (1,059 eur/m2)

68 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #16720

Опис на имотот

Се продава двособен стан од 68м2(62+6)со една поголема спална соба, дневна, трпезарија, кујна, купатило, подрум

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Се продава двособен стан во Центар
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на:
 • Површина: 68 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 735 пат/и
 • Огласот е објавен на 23.01.2018 13:03

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад