Agencija Prostor     Скопје, Кисела вода

1 eur   (0 eur/m2)

800 m2 | 10 соби, изграден 2009 год. | Шифра #21/1

Опис на имотот

Se prodava Eksluzivna Kuka vo Kisela Voda od 800m2.Shifra-21/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: KISELA VODA
 • Површина: 800 m2
 • Површина на дворот: 300 m2
 • Бр соби: 10
 • Година на градба: 2009
 • Кат: 4 / 4
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 256 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 13:21

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад