Agencija Prostor     Скопје, Петровец

1 eur/месец   (0 eur/m2)

1000 m2 |  | Шифра #24

Опис на имотот

Se Kupuva Plac od 1000-3000m2 vo i okolu Petrovec.Se kupuva da e so cista dokumentacija i pristupacna cena.Shifra:24

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Петровец
  • Во близина на: Petrovec
  • Површина: 1000 m2
  • Огласот е виден 165 пат/и
  • Огласот е објавен на 07.07.2017 10:03

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад