Agencija Prostor     Скопје, Останато

1 eur/месец   (0 eur/m2)

1000 m2 |  | Шифра #23

Опис на имотот

Se kupuvaat placovi moze i zemjodelsko zemjiste do 1000m2 vo Brazda,Sisevo,Ljubotenski pat.

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Останато
  • Во близина на:
  • Површина: 1000 m2
  • Огласот е виден 164 пат/и
  • Огласот е објавен на 07.07.2017 10:01

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад