АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur   (0 eur/m2)

25 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #ДП 556

Опис на имотот

шифра ДП 556 - Се продава / издава локал во строг Центар, 25м2, со излог, на приземје, со два тоалети, заштитни решетки

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Собрание
 • Површина: 25 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 223 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.12.2017 12:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад