Agencija Prostor     Скопје, Козле

300 eur/месец   (3 eur/m2)

100 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #3021/1

Опис на имотот

Se iznajmuva vo kozle del od 100m2.Ima 3 spalni sobi,kujna,trpezarija,dnevna,kupatilo.Prostorot e kompletno renoviran i namesten,komoten za edno semejstvo.Greenjeto e na nafta so radijatori smesteni vo prostorot za ziveenje.Cenata e 300 eu.so vkluceno greenje.Sifra:3021/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на: PREKRASNA NASELBA
 • Површина: 100 m2
 • Површина на дворот: 300 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 289 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.12.2017 13:53

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад