КУЌА ВО ВОЛКОВО НА ПЛАЦ ОД 1000 М2     Скопје, Ѓорче петров

50,000 eur   (50 eur/m2)

1000 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #ПК 391

Опис на имотот

Се продава куќа во Волково кај пругата, на плац од 1000 м2.
Куќата на приземјето е со површина од 100 м2 и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби и голема бања.

Цена: 50.000 еур

Шифра: ПК 391

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: КУЌА ВО ВОЛКОВО НА ПЛАЦ ОД 1000 М2
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на:
 • Површина: 1000 m2
 • Површина на дворот: 1000 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 181 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.03.2017 13:11

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад