АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

330 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #ДП 567

Опис на имотот

шифра ДП 567 - Се издава деловен простор во строг Центар 330м2, повеќе канцеларии, на 4 кат со лифт во деловна зграда и дополнителни 130м2, на приземје, локал, со обезбедени паркинг места за 5-6 возила

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Соборен Храм
 • Површина: 330 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: 4
 • Наместен: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 284 пат/и
 • Огласот е објавен на 25.12.2017 11:12

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад