Куќа од 940 м2 во Село Бањани     Скопје,

100,000 eur   (575 eur/m2)

174 m2 | 5 соби, изграден год. | Шифра #16526

Опис на имотот

СЕ ПРОДАВА КУЌА со приземје и кат од 174м2 и дворно место од 847м2 во Село Бањани на планината Скопска Црна Гора на 18 км од Центарот на Скопје.Поседува Имотен лист.Приклучена е на градски водовод и поседува сопствен квалитетен бунар.Информации на 070-206-125

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Куќа од 940 м2 во Село Бањани
 • Град: Скопје
 • Населба:
 • Во близина на: Selo Banjani
 • Површина: 174 m2
 • Површина на дворот: 847 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Да
 • Огласот е виден 439 пат/и
 • Огласот е објавен на 28.12.2017 08:13

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад