ИТНО СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО НАС.11 ОКТОМВРИ     Скопје, Кисела вода

28,000 eur   (1,000 eur/m2)

28 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #16491

Опис на имотот

ИТНО се продава деловен простор во одлична состојба,во деловен центар во Скопје, Општина Кисела Вода, Населба 11-ти Октомври, на последна автобуска станица број 4,на приземје со вкупна површина од 28,00 м2.поделен на два дела и тоа едниот со површина од 10,00 м2 и другиот со површина од 18,00 м2.
Цена по договор.
Информации на телефон 070 / 206 - 125.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: ИТНО СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО НАС.11 ОКТОМВРИ
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на:
 • Површина: 28 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Парно: Не
 • Огласот е виден 482 пат/и
 • Огласот е објавен на 27.12.2017 08:40

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад