Agencija Prostor     Скопје, Ѓорче петров

72,000 eur   (72,000 eur/m2)

1 m2 |  | Шифра #9002

Опис на имотот

Se prodava plac 350m2 so moznost za prosiruvanje na uste 3-400m2.So moznost za gradba.Cena:72000.Shifra 9002

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Ѓорче петров
  • Во близина на: PREKRASNA NASELBA
  • Површина: 1 m2
  • Огласот е виден 334 пат/и
  • Огласот е објавен на 15.02.2018 11:25

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад