Agencija Prostor     Скопје, Бит пазар

215,000 eur   (215,000 eur/m2)

1 m2 |  | Шифра #9003

Опис на имотот

Se prodava plac so dve kuki i plac 600m2.Cena:215000eu.Sifra:9003

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Бит пазар
  • Во близина на: Bit Pazar
  • Површина: 1 m2
  • Огласот е виден 231 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.01.2018 14:26

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад