Agencija Prostor     Скопје, Водно

310,000 eur   (6,200 eur/m2)

50 m2 |  | Шифра #9001

Опис на имотот

Se prodavaat dva placa na super lokacija na Vodno.Dvata placa se so markica:br.1 -342m2 so osnova za gradba 168m1,P+2+Pk,h-10.20 i br.2-568m2,so osnova 287m2,h-8.0m.Dvata placa se na edno mesto i pogodni se za investuitori.Sifra:9001

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Водно
  • Во близина на: MVR
  • Површина: 50 m2
  • Огласот е виден 293 пат/и
  • Огласот е објавен на 10.01.2018 13:29

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад