Agencija Prostor     Скопје, Визбегово

1 eur   (0 eur/m2)

360 m2 |  соби, изграден 2011 год. | Шифра #6006

Опис на имотот

Se prodava kuka vo Vizbegovo 360m2 so dvor 280m2.Cena:130000.Sifra:6006

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Визбегово
 • Во близина на:
 • Површина: 360 m2
 • Површина на дворот: 280 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 2011
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 279 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 14:24

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад