Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

57,000 eur   (838 eur/m2)

68 m2 | 2 соби, изграден 1980 год. | Шифра #3007

Опис на имотот

Se prodava stan 68m2 so 2 spalni sobi,so parno,lift,prazen.Ovoj stan e vo blizina na Centar-a lokaciski pripaga vo Micurin.Vo blizina ima ambulanta,osn.uciliste,pazar,dr.marketi.Cena:57000eu.Sifra:3007

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Zeleznicka
 • Површина: 68 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 1980
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 435 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 09:02

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад