АБЦ ДОМ     Скопје, Драчево

1 eur/месец   (0 eur/m2)

100 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #11960

Опис на имотот

шифра 11960 - Се издава кат од куќа во Драчево, на 1 кат, празен со кујнски елементи, вселиво

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Драчево
 • Во близина на:
 • Површина: 100 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 257 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.12.2017 12:55

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад