PRODAVAM ILI MENUVAM     Охрид,

1 eur   (0 eur/m2)

67 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #16231

Опис на имотот

Prodavam ili menuvam 3 soben stan kaj bolnicata Ohrid od 67m2 na odlicna pozicija na 1sprat istocna strana vo odlicna sostojba.Moze zamena za stan vo Skopje.Cena po dogovor

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: PRODAVAM ILI MENUVAM
 • Град: Охрид
 • Населба:
 • Во близина на: Kaj bolnicata Ohrid
 • Површина: 67 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 1 / 4
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 284 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 19:51

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад