АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

60 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #187

Опис на имотот

шифра 187 - Се издава стан во Центар кај Католичка, 60м2, со посебна спална, на 1 кат, со парно, наместен

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Католичка
 • Површина: 60 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 302 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.07.2017 13:49

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад