АБЦ ДОМ     Скопје, Карпош 2

1 eur/месец   (0 eur/m2)

94 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #136

Опис на имотот

шифра 136 - Се издава стан во Карпош 2, МИ-ДА комплекс, 94м2, со две спални, на 2 кат, со паркинг, комплетно наместен со нов мебелhttps://www.facebook.com/newabc.dom

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 2
 • Во близина на: mi-da
 • Површина: 94 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 480 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.10.2017 14:10

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад