АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur   (0 eur/m2)

25 m2 | 1 соби, изграден год. | Шифра #DP - 556

Опис на имотот

Sifra DP - 556 - Se prodava deloven prostor - dukan, 25m2, na prizemje, so dva toaleta, so izlog, zastitni resetki, renoviran

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Sobranie
 • Површина: 25 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 429 пат/и
 • Огласот е објавен на 25.12.2017 11:12

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад