Се издаваат соби      Крушево,

10 eur/месец   (0 eur/m2)

90 m2 | 4 соби, изграден 1985 год. | Шифра #16138

Опис на имотот

Се издаваат соби за туристи во центарот на Крушево

Лице за контакт Сашо
Тел. 078 852 444

Информации за имотот

 • Тип на објект: Соба
 • Адреса: Се издаваат соби
 • Град: Крушево
 • Населба:
 • Во близина на: Центарот
 • Површина: 90 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 1985
 • Кат: 2
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 347 пат/и
 • Огласот е објавен на 18.11.2017 00:24

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад