Stenkovec     Скопје, Останато

2 eur/месец   (0 eur/m2)

680 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #16136

Опис на имотот

Izdavam hala vo blizina na sportskiot aerodrom Stenkovec, pogodna za magacin ili rabotilnica, so povrsina od 680 m2, kancelarii 20m2, visina 6m.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Магацински Простор
 • Адреса: Stenkovec
 • Град: Скопје
 • Населба: Останато
 • Во близина на: Sportski aerodrom Stenkovec
 • Површина: 680 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 379 пат/и
 • Огласот е објавен на 03.07.2017 12:57

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад