АБЦ ДОМ     Скопје, Аеродром

1 eur   (0 eur/m2)

39 m2 | 2 соби, изграден 2016 год. | Шифра #1107

Опис на имотот

sifra 1107 - Se prodava nov stan vo Aerodrom, 39m2, so posebna spalna, na 1 kat so lift, novogradba vseliva Mart/April 2017 godina, so uredna dokumentacija

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Tobacco 2
 • Површина: 39 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2016
 • Кат: 1
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 636 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.10.2017 14:12

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад