Agencija Prostor     Скопје,

1 eur   (0 eur/m2)

1100 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #971

Опис на имотот

Се продава хала во индустриска зона Струмица од 1100m2 од кои 550m2 се под објект кои во моментот е во функција.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба:
 • Во близина на: Strumica
 • Површина: 1100 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 490 пат/и
 • Огласот е објавен на 02.01.2018 16:15

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад