Agencija Prostor     Скопје, Тафталице 2

150,000 eur   (1,364 eur/m2)

110 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #7003

Опис на имотот

Се продава барака во Тафталиџе 110m² .Бараката лежи на плац од 220m².Плацот има маркица Пр+ 2 +По.
Шифра 7003

Информации за имотот

 • Тип на објект: Баракa
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталице 2
 • Во близина на:
 • Површина: 110 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 480 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 14:24

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад