МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА ЗА ОДЛИЧЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ !!!     Скопје, Аеродром

65,000 eur   (774 eur/m2)

84 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #ПС 8799

Опис на имотот

Се продава стан со убав распоред на одлична локација во Аеродром во близина на поликлиника Јане Сандански, со чиста внатрешна површина од 84 м2 + тераса + подрум, на 5-ти спрат со 2 лифта. Реалната површина на целиот стан е 90 м2.
Станот е комфорен и располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби (со можност за трета), бања, тоалет, остава и тераса. Станот е со отворен чист поглед кон Водно и ориентација југо - исток.
Чист имотен лист и веднаш вселив!

ПРОМОТИВНА ЦЕНА - 65.000 ЕУР !!!!!

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА ЗА ОДЛИЧЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ !!!
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Јане Сандански
 • Површина: 84 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 5 / 9
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 1458 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.04.2017 12:00

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад