АБЦ ДОМ     Скопје, Црниче

1 eur   (0 eur/m2)

66 m2 | 3 соби, изграден 2015 год. | Шифра #2-4655

Опис на имотот

Шифра 2-4655
Се продаваат нови станови во Црниче во близина на Рептил, 66м2 на 3 кат, 75м2 на 1 кат, 83м2 на приземје со 15м2 тераса, 2015гг, сиет станови се со балкон, уредна документација, со имотен лист веднаш вселиви

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Црниче
 • Во близина на: Рептил
 • Површина: 66 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 3
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 547 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.11.2017 13:04

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад