АБЦ ДОМ     Скопје, Жданец

1 eur   (0 eur/m2)

410 m2 | 9 соби, изграден 2004 год. | Шифра #1093

Опис на имотот

шифра 1093 - Се продава куќа во Жданец, 410м2, сутерен+приземје+кат+поткровје, и дополнителна гарсоњера од 28м2, 2004 година на градба, со гаража, цена по договор

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Жданец
 • Во близина на:
 • Површина: 410 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби: 9
 • Година на градба: 2004
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 416 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.07.2017 13:51

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад