GORGI DIMITROV BR 52 /4     Скопје, Кисела вода

1 eur/месец   (0 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден 2013 год. | Шифра #15572

Опис на имотот

izdavam nova komplet namestena stan vo KISELA VODA kaj dom na slepite nov komplet namesten hitno vseliv so gratsko parno kirija mesec za mesec so besplaten parking za seriozni luge za podolg vremenski period samo seriozni lice za kontak caci 078 241 905

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: GORGI DIMITROV BR 52 /4
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: DOM na slepi
 • Површина: 50 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2013
 • Кат: 15
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 1096 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.08.2017 14:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад