SE PRODAVA DUKAN VO MICHURIN     Скопје, Аеродром

1,550 eur   (30 eur/m2)

52 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #8006

Опис на имотот

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO MICHURIN OD 52M2.

SHIFRA 8006

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: SE PRODAVA DUKAN VO MICHURIN
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: MICURIN
 • Површина: 52 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 432 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.07.2017 10:31

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад