АБЦ ДОМ     Скопје, Дебар маало

4,000 eur/месец   (7 eur/m2)

600 m2 | 12 соби, изграден год. | Шифра # 133

Опис на имотот

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на:
 • Површина: 600 m2
 • Површина на дворот: 0 m2
 • Бр соби: 12
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје / 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 423 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.12.2017 15:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад