АБЦ ДОМ     Скопје, Населба лисиче

1,000 eur/месец   (5 eur/m2)

190 m2 | 5 соби, изграден год. | Шифра # 121

Опис на имотот

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Населба лисиче
 • Во близина на: кај Морски
 • Површина: 190 m2
 • Површина на дворот: 200 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 542 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.12.2017 15:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад