barame investitor za gradba na zgrada vo kozle plac so kuka 3000m2     Скопје, Козле

1 eur   (0 eur/m2)

540 m2 | 15 соби, изграден 2000 год. | Шифра #13889

Опис на имотот

НАПОМЕНА --Просторот има можност да се искористи и за сопствен бизнис или ЗАЕНТЕРЕСИРАН ИНВЕСТИТОР ЗА ИЗГРАДБА НА СТАНБЕН ПРОСТОР (ЗГРАДА)
Се продава куќа во населба Козле п+3 спрата со гаража за две коли + 3 посебни големи објекти со вкупна површина од 540 м2 стамбен простор хортикултурно средена вкупна дворна површина од 3200 м2 со автоматцко осветлување и наводнување со голема железна врата со вграден алармен уред низ целата куќа и домофон.Чиста документација .Куќата ги има сите алтернативи за греење (струја ,сопствено парно инста.во сите соби со 2т боца(котел)дрва со два камина )Куќата има 2 големи и 2 мали тараси со поглед кон водно и Скопје На сите три нивоа има: купатиоло, кујна со терпезарија, салон и 2спални соби.Внатре сите соби си комплетно реновирани со дрвен под (пархет сега лакиран )дрвени скали до горе комплетно нови прозори сменети во целата куќа .
Локација -- Се наога на послена 57 во Козле на 300 м, во близина има 2 продавници 1 супермаркет
077537916

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: barame investitor za gradba na zgrada vo kozle plac so kuka 3000m2
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на: nerezi
 • Површина: 540 m2
 • Површина на дворот: 3000 m2
 • Бр соби: 15
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 2044 пат/и
 • Огласот е објавен на 29.10.2017 16:47

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад