АБЦ ДОМ     Скопје, Кисела вода

1 eur   (0 eur/m2)

80 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #4-3692

Опис на имотот

шифра 4-3692 - Се продава стан во Кисела Вода - Рампа, 86м2, со две спални, на 3 кат со лифт, со централно парно, со балкон

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: НА РАМПА
 • Површина: 80 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 494 пат/и
 • Огласот е објавен на 18.04.2017 15:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад