АБЦ ДОМ     Скопје, Козле

1 eur   (0 eur/m2)

77 m2 | 3 соби, изграден 2006 год. | Шифра #2-4547

Опис на имотот

шифра 2-4547 - Се продава стан во Козле, 77м2, со две спални, на 1 кат, во понова зграда 2006 година на градба, 13м2 паркинг место, 9м2 балкон

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на: бензинската станица Макпетрол
 • Површина: 77 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2006
 • Кат: 1 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 920 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.10.2017 14:06

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад