АБЦ ДОМ     Скопје, Аеродром

1 eur   (0 eur/m2)

70 m2 | 3 соби, изграден 2015 год. | Шифра #4-3199

Опис на имотот

шифра 4-3199 - Се продаваат новоградби во Аеродром, 65м2; 70м2; 72м2, со две спални, на повеќе катови, со уредна документација, вселиви, со вклучено паркинг место, поволно

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: American colledge
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 2 / 7
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 476 пат/и
 • Огласот е објавен на 18.04.2017 15:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад